Today: Clear Sky 30°C
Tomorrow: Few clouds 27°C
Day after tomorrow: Few clouds 21°C

Núdzový banner - title

There are currently no highlighted events. See All Events

This section does not contain any latest news.
This section does not contain any latest news.
This section does not contain any latest news.
This section does not contain any latest news.
This section does not contain any latest news.

Most Visited News

All News

Zverejňujeme zápisnice z výberových konaní

Bratislava, 21. jún 2019 – Pokračujeme v transparentnom otvorenom procese výberových konaní. Zverejnili sme zápisnice z výberových konaní na šéfov mestských podnikov a organizácií, ktoré presne popisujú priebeh výberu, obsahujú poradie uchádzačov podľa získaného bodového hodnotenia aj výsledky hlasovania výberovej komisie o uchádzačoch.

Modernizácia Dúbravsko-Karloveskej radiály – zmeny v organizácii MHD od 22.06.2019

Dopravný podnik Bratislava informuje cestujúcu verejnosť, že z dôvodu modernizácie Karlovesko – Dúbravskej radiály dôjde k viacerým zmenám v organizácii MHD. Zmeny začnú 22. júna 2019. Od tohto dňa nebude možná premávka električiek za zastávkou Molecova v smere jazdy do Dúbravky, preto je nutné kompletne zreorganizovať linkové vedenie električiek v celom meste. Z dôvodu, že na zastávke Molecova nie je obratisko električiek, budú musieť trasu do Karlovej Vsi obsluhovať výlučne obojsmerné električky, ktoré však tvoria len menšiu časť vozidlového parku. Navyše, trasu z Petržalky je z rovnakého dôvodu možné prevádzkovať tiež iba obojsmernými električkami.

Vyhlásili sme výsledky súťaže Do práce na bicykli 2019 za Bratislavu

Bratislava, 20. jún 2019 – V Primaciálnom paláci sme včera popoludní vyhlásili výsledky a odovzdali ceny najlepším tímom a jednotlivcom, ktorí sa zapojili do akcie „Do práce na bicykli 2019“ za Bratislavu aj za magistrát. Teší nás, že počet súťažiacich z roka na rok rastie. Bicykel sa stáva čoraz viac používaným prostriedkom prepravy. To len potvrdzuje, že sme si správne určili jednu z našich priorít – budovať kvalitné a bezpečné cyklotrasy.

Výsledky prvých výberových konaní

Bratislava, 18. jún 2019 – V uplynulých dňoch sa skončili výberové konania na predsedov predstavenstiev do spoločností Dopravný podnik Bratislava, a. s., Odvoz a likvidácia odpadu, a. s., Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Včera sa tiež uskutočnilo vypočutie kandidátov na šéfa Mestských lesov v Bratislave. Výberová komisia sa zhodla na víťazoch. Mená posunula primátorovi. Definitívne o nových šéfoch mestských spoločností a organizácií rozhodnú mestskí poslanci.

Video

 1. Bratislava Fragments of Time
  OnepanDUO Flymovie

 2. Travel Slovakia - Visiting Bratislava Castle
  geobeats

 3. Bratislava, Slovakia. As We Travel Europe: Country #22
  AsWeTravel

 4. Vianočné trhy v Bratislave - Christmas fair in Bratislava
  Jozef Kubánek